خبرهای جالب و سرگرم کننده در Opxaiey،خبر جدید،لیست سایتهای خبری،دانلود آهنگ،دانلود فیلم،دانلود زیرنویس،دانلود رایگان،آموزش آشپزی،آموزش رایگان،دانلود با لینک مستقیم

چگونه می توان با فردی که ویژگی های کمال گرایی دارد وارد همکاری شد

نحوه ارتباطات در محیط کاری با افرادی که دارای کمال گرایی هستند می تواند به یک همکاری سخت تبدیل شود اما با جهت دهی به ویژگی های شخصیتی افراد در مسیر درست آن می توانید همکاری تأثیرگذاری با این دسته از افراد داشته باشید.

افراد کمال گرا

کمال گرایی در محیط کاری می تواند مشکلاتی را برای شرکت به وجود آورد توجیه کردن افراد کمال گرا در رابطه با این که همیشه کمال گرایی به نتایج مثبت و دلخواه ختم نمی شود می تواند به همکاری بهتر و مؤثرتر شما کمک کند. برای این کار ابتدا باید ببینید با چه سطحی از افرد کمال گرا رو به رو هستید.

افراد کمال گرا

افراد کمال گرای اجتنابی در برابر مشکلات به کناره گیری دست می زنند و افراد کمال گرای وسواسی سعی دارند تا شرایط را به چالش بکشند هر دو دسته از این افراد در محیط کاری خود با مشکل رو به رو خواهند شد اما نحوه برخورد آنان با شرایط و اطرافیان به طرزی گوناگون است که شناخت آن می تواند در این زمینه راه ساز باشد.

افراد کمال گرا

بیان کردن انتظارات و اهداف:

افراد کمال گرا با کیفیت سر و کار دارند و در انجام کارها این عامل را در نظر می گیزند در برخی از موارد توجه بیش از حد به کیفیت موجب وسواس بی جا در این افراد می شود در محیط کاری تعیین انتظارات و اهداف مشخص شده می تواند این وضعیت را بهبود ببخشد زمانی که برای کمال گرایان اهداف مهم تری را تعیین کنید دیگر در انجام کارهای کوچک وسواس بیش از حد و زمان بیشتر صرف نمی کنند.

افراد کمال گرا

پشتیبانی از تیم:

نبود افق دید مناسب در افراد کمال گرا یکی دیگر از مشکلات این دسته از افراد است فرایند کاری را برای این افراد مشخص کنید و از تیم حمایت کنید بودن افرادی همراه و همگام با کمال گرا می تواند مشکلات آنان را کمتر کند. افزایش کمال گرایی در جوانان پر رنگ تر از سایرین است و در محیط های کاری نیاز به حمایت بیشتری خواهند داشت.

افراد کمال گرا

تعیین محدودیت:

افراد کمنال گرا فرصت های زمانی طولانی را برای انجام کارها نیاز دارند که این موضوع می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در محیط کاری شود تعیین کردن محدودیت برای این دسته از افراد ضوابط و مقرراتی را در اختیار آنان قرار می دهد که کمتر اتلاف وقت خواهند داشت.

The post چگونه می توان با فردی که ویژگی های کمال گرایی دارد وارد همکاری شد appeared first on آرگا.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 6
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.