خبرهای جالب و سرگرم کننده در Opxaiey،خبر جدید،لیست سایتهای خبری،دانلود آهنگ،دانلود فیلم،دانلود زیرنویس،دانلود رایگان،آموزش آشپزی،آموزش رایگان،دانلود با لینک مستقیم

۵۶ درصد مردم آمریکا با خروج از برجام مخالفند

پایگاه خبری انتخاب: بر اساس این نظرسنجی، ۶۸ درصد دموکرات‌ها و ۵۱ درصد افراد مستقل گفتند که از برجام حمایت می‌کنند. این در حالی است که ۴۶ درصد از شرکت‌ کنندگان طرفدار حزب جمهوریخواه از توافق هسته‌ای حمایت می‌کنند و ۴۲ درصد آنها با برجام مخالف هستند.این رقم‌ها تقریبا بالاترین رکورد حمایت از مردم آمریکا از توافق هسته‌ای ایران هستند.

یک مرکز تحقیقاتی به همراه رسانه‌ای آمریکایی، یک نظرسنجی را درباره میزان حمایت مردم آمریکا از توافق هسته‌ای ایران انجام دادند.

نظرسنجی انجام شده توسط شرکت «مورنینگ کانسالت» و «پولیتیکو» نشان داد که اکثر آمریکایی‌ها مخالف خروج کشورشان از توافق هسته‌ای با ایران هستند.

طبق این نظرسنجی ۵۶ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی معتقدند آمریکا باید در برجام باقی بماند و فقط ۲۶ درصد آنها مخالف این توافق هستند.

این نظر سنجی با شرکت تقریبا ۱۹۹۱ نفر که طبق اصول علم آمار از اقشار مختلف مردم انتخاب شده بودند، روز ۲۶ آوریل برگزار شد.

بر اساس این نظرسنجی، ۶۸ درصد دموکرات‌ها و ۵۱ درصد افراد مستقل گفتند که از برجام حمایت می‌کنند. این در حالی است که ۴۶ درصد از شرکت‌ کنندگان طرفدار حزب جمهوریخواه از توافق هسته‌ای حمایت می‌کنند و ۴۲ درصد آنها با برجام مخالف هستند.

این رقم‌ها تقریبا بالاترین رکورد حمایت از مردم آمریکا از توافق هسته‌ای ایران هستند.

نظرسنجی فوق در حالی برگزار شده است که رئیس جمهور آمریکا قرار است تا ۱۲ ماه می (۲۲ اردیبهشت) تصمیم خود در خصوص خروج یا باقی ماندن در برجام را اعلام کند.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 6
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.